top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraSabina Zapiór

24.8-31.8 Rodzinne Wakacje w Grecji z nurkowaniemZapraszam jak co roku na rodzinne wakacje z nurkowaniem. Tym razem jedziemy do Grecji, do miejscowości Fourka na półwysep Halkidiki, nieopodal Thessalonik.

Grecja, jej gorący klimat, czyste plaże i piękne morze idealnie wpasowuje się w gusta każdego. Nasz wyajazd organizujemy pod kątem rodzinnym, Wybraliśmy hotel apartamentowy Evridiki z basenem i wielkim ogrodem, nieopodal plaży. Każdy otrzyma apartament z pełni wyposażoną kuchną i klimatyzacją. Pokoje i ośrodek można obejrzeć w internecie.

Dojazd zaplanowaliśmy autami z przerwą na kąpanie na basenach na Węgrzech i noclegiem w Macedoni. Cały przejazd to około 13 godzin. Chętni mogą również lecieć do Thessalonik. Pomożemy wyporzyczyć auto lub zorgnizujemy transfer z lotniska.

W programie wyjazdu 3 dni nurkowe, podczas których można stać się nurkiem i zakończyć swój kurs OWD lub dla nurków certyfikowanych niezapomniane nurkowania na najpiękniejszych miejscach nurkowych okolicy.

W planie również wycieczki kóre będziemy ustalać na miejscu. Wieczorami wspólne wyjścia do restauracji lub biesiady przy grillu. Dzieci będą zachwycone mogąc się bawić z rówieśnikami, a my dorośli będziemy mieć chwilkę spokoju;) Taki format wakacji przetestowany!!!


Dojazd: Jechać będziemy prywatnymi samochodami. Dojazd z Wiednia trwa około 13 godzin. Wyjazd planujemy na piątek 23.8 w godzinach porannych. Po około 4 godzinach jazdy robimy postój na kompleksie basenowym na Węgrzech. Tam spędzamy czas i jemy obiado kolację. Potem do około godziny 23.00 przejazd do Macedoni i tam nocleg. Rano śniadanie i w naszym hotelu w Grecji jesteśmy w sobotę około 15.00. Istnieje też możliwość lotu z Wiednia do Thessaonik. Cena to około 400 Euro. Od lotniska do hotelu jest około 70 km. Pomożemy pożyczyć auto lub zorganizujemy transfer.


Zakwaterowanie: Nocować będziemy w hotelu apartamentowym Evridiki w Fourka. Hotel ma wysokie oceny. Wyposażony jest w basen i duży teren rekreacyjny. Nieopodal znajduje się obszerna plaża


Cennik

Wyjazd ma charakter towarzyski. Każdy pokrywa swoje koszty dojazdu, noclegu i nurkowań.


Apartamnet z 2 sypialniami 820 Euro ( obłożenienie 4 osoby ) Apartament Studio 660 Euro (obłożenienie 3 osoby)

Apartament Studio 600 Euro (obłożenie 2 osoby)


Nurkowania Pakiet Kurs OWD WO 400 Euro

3 dni nurkowe / nurkowania kursowe wody otwarte wykłady z Sabi / pełny sprzęt poza skafandrem Nurkowania .

Uwaga kurs należy rozpocząć na basenie w Wiedniu przed wyjazdem


Pakiet Rekreacyjny 300 Euro dla nurków z certyfikatem

3 dni nurkowe / opieka Sabi / butla i balast Sprzęt nurkowy można pożyczyć na miejscu lub bezpłatnie ode mnie (jeżeli będzie dostępny)

Nurkowanie Intro 100 Euro jednorazowe nurkowanie z Sabi168 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page